Wakacje na Podkarpaciu

W miesiącu czerwcu 2022 r. przez 21 dni weterani opozycji antykomunistycznej przebywali w Iwoniczu Zdrój na Podkarpaciu wypoczywając i zbierając siły na kolejny , tym razem tylko 19-dniowy wyjazd okresie sierpień – wrzesień na Podhale.

Podziękowanie otrzymane od dyrekcji Iwonicza:

„Bardzo dziękujemy władzom Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Internowanych i Represjonowanych, że to właśnie Uzdrowisko Iwonicz wybrali na pobyt leczniczy dla Członków swojej organizacji.

W czasie 21 dniowego, czerwcowego turnusu, 33 osobową grupę gościliśmy w Sanatorium „Pod Jodłą” oraz w Sanatorium nr IV. Cieszymy się, że nasze zabiegi pomogły uczestnikom odzyskać siły witalne, a pobyt w naszych ośrodkach okazał się miłym i regenerującym wypoczynkiem.

☀️ Nasi Goście udowodnili, że pobyt w Uzdrowisku Iwonicz może być doskonałym sposobem na wakacyjny urlop. ☀️Oprócz zabiegów, Członkowie Stowarzyszenia bardzo aktywnie spędzali czas, korzystając z atrakcji Iwonicza-Zdroju i pięknego Podkarpacia.
Były spacery, bliższe i dalsze wycieczki, zwiedzanie ważnych dla historii miejsc, ale także zabawa: ognisko i radosne tańce na iwonickim deptaku. Ważnym punktem pobytu było również spotkanie z młodzieżą iwonickiego liceum.
Mamy nadzieję, że wkrótce powrócą Państwo do naszego uzdrowiska. Gwarantujemy miłe atrakcje przez cały rok. Zapraszamy❗️
Poniżej publikujemy zdjęcia z wakacji.